Hosting i domeny internetowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą rozwiązań hostingowych i domen internetowych.

Informacje ogólne

Hosting to usługa, która umożliwia umieszczenie Państwa strony internetowej na serwerze dostępnym przez 24h na dobę z dowolnego miejsca globu. Wybierając serwer dla swojej strony internetowej warto zadbać o to, by było to miejsce pewne i bezpieczne, które zagwarantuje sprawne i nieprzerwane działanie Państwa strony WWW. Wybierając naszą ofertę w ramach pakietu hostingowego otrzymasz także konta e-mail, które pozwolą Państwu na sprawny i szybki kontakt z klientami firmy.

Umieszczając stronę w internecie warto zadbać także o domenę, czyli adres pod którym będzie się ona znajdowała. Najczęściej domena internetowa to nazwa firmy, usługi lub konkretnego produktu. O dobry adres warto zadbać już na samym początku, bo często może okazać się, że daną domenę zarejestrował już ktoś inny. Wybór dobrego i łatwego do zapamiętania adresu to podstawa sukcesu w Internecie.

Rodzaje pakietów hostingowych

Ze względu na zróżnicowane wymagania naszych klientów przygotowaliśmy 3 rodzaje pakietów hostingowych, których zastosowanie i możliwości przedstawiamy poniżej.

Pakiet Optima

Jest to pakiet startowy przeznaczony do utrzymania małych stron internetowych - wizytówek firmowych czy domowych stron WWW osób prywatnych.

Pakiet Biznes

Pakiet ten pozwala na utrzymanie standardowej strony internetowej czy małego sklepu internetowego. Jest to najczęściej wybierana oferta naszej firmy, przeznaczona dla dynamicznie i kreatywnie rozwijających się firm.

Pakiet Ultra

Ultra to pakiet przeznaczony dla dużych serwisów korporacyjnych lub sklepów internetowych, które posiadają już stała liczbę odwiedzających je Internautów. Pakiet ten proponujemy dla stron o rozbudowanej strukturze i dużych zasobach multimedialnych.

Porównanie pakietów

Nasza pakiety zostały zróżnicowane pod względem oferowanych możliwości – sprawdźcie Państwo, które rozwiązania będzie idealne dla waszej firmy.

  Optima Biznes Ultra
Pojemność serwera WWW 2 GB 5 GB 10 GB
Transfer miesięczny/roczny 100 GB / 1200 GB 300 GB / 3600 GB 500 GB / 6000 GB
Ilość skrzynek pocztowych 1 3 10
Pojemność skrzynki pocztowej 2 GB 2 GB 2 GB
Liczba obsługiwanych domen internetowych 1 3 5
Ilość baz danych MySQL 1 3 5
Pojemność bazy danych 50 MB 50 MB 50 MB
Webmail TAK TAK TAK
Zarządzanie skrzynką pocztową TAK TAK TAK
Dostęp FTP TAK TAK TAK
Abonament roczny* 149 PLN 229 PLN 359 PLN
* Podane ceny są cenami netto i nie zawierają 22% podatku VAT

Serwery specjalne

Naszym Klientom proponujemy rozwiązania highendowe przeznaczone dla wymagających klientów posiadajacych rozbudowe systemy lub portale internetowe.

Oferujemy Państwu ciekawe rozwiązanie polegające na wydzierżawieniu zasobów naszego serwera Klientom. W przypadku zgłoszenia przez Klienta zapotrzebowania na osobny serwer przenosimy go bezpłatnie na serwer dedykowany specjalnie dla niego.

Nasze serwery to:

Abonament miesięczny: 1000,00 PLN*

* Podane ceny są cenami netto i nie zawierają 22% podatku VAT

Domeny internetowe

Domena internetowa to adres, który umożliwi Internautom dotarcie do Państwa strony internetowej. Warto zadbać aby była to łatwa do zapamiętania nazwa, kojarząca się z nazwą państwa firmy lub branżą w której działa Państwa firma.

Cennik

Pakiety hostinowe

Nazwa pakietu Abonament roczny*
Optima 149,00 PLN
Biznes 229,00 PLN
Ultra 359,00 PLN

Domeny internetowe

Rodzaj domeny Abonament roczny*
Domena krajowa .pl 79,00 PLN
Domena funkcjonalna 57,00 PLN
Domena regionalna 27,00 PLN
Domena europejska 35,00 PLN
Domena globalna 35,00 PLN
* Podane ceny są cenami netto i nie zawierają 22% podatku VAT